Skip to main content

Skup samochodów, auto komis – Gdynia, Rumia – Auto Oldar

Auto Oldar to firma zajmująca się szeroko pojętym zakupem samochodów w Trójmieście i okolicach. Specjalizujemy się w skupu aut wszystkich marek i roczników, oferując profesjonalne usługi w Gdyni oraz całym województwie pomorskim. Ich działalność obejmuje również sprzedaż własnych pojazdów oraz sprowadzanie samochodów na zamówienie.

Oldar skup aut w Gdyni – dlaczego warto?

Od ponad 10 lat zdobywa doświadczenie w handlu samochodami, co pozwala nam na oferowanie wysokiej jakości usług naszym klientom. Ten autokomis znajduje się w Gdyni, jednak dla wygody klientów jest gotowy dojechać w dowolne miejsce w województwie pomorskim. Dzięki profesjonalnej obsłudze, sprzedaż auta jest szybka i bezproblemowa, eliminując konieczność użerania się z potencjalnymi kupcami.

Oldar – jakość i szybka sprzedaż auta w Gdyni

Interesują ich pojazdy wszystkich marek, które nie są starsze niż 17-18 lat. Oferują darmową wycenę oraz bezpłatny transport zakupionych samochodów. Działają szybko, ponieważ rozumieją, jak ważny jest dla Ciebie czas. Na wszelkie zapytania i kontakt z Twojej strony odpowiadają najszybciej, jak to tylko możliwe.

KONTAKT

Skup aut Oldar
Pułkownika Stanisława Dąbka 21,
81-107 Gdynia
Tel.: 507 029 620

Dodaj komentarz